Berita Terkini

36 minit yang lalu: Saman fitnah Ismail Sabri terhadap Lokman Adam mungkin dapat diselesaikan tanpa perbicaraan 36 minit yang lalu: PRU-15: Hampir RM400 juta diperlukan untuk atasi banjir di Padang Serai 3 jam yang lalu: Kemajuan projek ECRL Terengganu lebih 40 peratus 3 jam yang lalu: PRU-15 Tioman: AMANAH setuju PH beri laluan kepada calon BN 3 jam yang lalu: Kompaun lebih RM500,000 kepada pengeluar, pemborong dan peruncit ayam, telur ayam - KPDNHEP

IKUTI KAMI


Sidang Redaksi

Dikemaskini 7 bulan yang lalu · Diterbitkan pada 08 Feb 2020 10:30PM

Ketua Pegawai Eksekutif

Datuk Zainul Arifin Mohammed Isa 
(zainul@petragroup.net)

Editor, Gaya Hidup & Hiburan

Shah Shamshiri
(shah.shamshiri@petragroup.net)

Timbalan Editor, Gaya Hidup & Hiburan

Elyna Ali
(elyna@petragroup.net)

Sub-Editor, Gaya Hidup & Hiburan

Suzan Ahmad
(suzan@petragroup.net)

Ili Farhana
(ili@petragroup.net)

Penulis Kanan, Gaya Hidup & Hiburan

Sri Rahayu Mat Nah
(rahayu@petragroup.net)

Penulis Gaya Hidup & Hiburan

Helmi Anuar
(helmi@petragroup.net)

Zaidi Che
(zaidi.che@petragroup.net)

Wafa Aula
(wafa.aula@petragroup.net)

Sara Mack Lubis
(saramack@petragroup.net)

Izwan Ramlan
(izwan@petragroup.net)

Timbalan Editor (Berita)

Sophia Ahmad
(sophia@petragroup.net)

Sub-Editor Kanan (Berita)

Habibah Omar
(habibah@petragroup.net)

Sub-editor (Berita)

Faizal Salim
(faizal@petragroup.net)

Wartawan Kanan (Berita)

Farhana Farush
(farhana@petragroup.net)

Wartawan (Berita)

Fitri Nizam
(fitri@petragroup.net)

Susan Albert
(sofea.susan@petragroup.net)

Mastura Malak
(mastura@petragroup.net)

Aiman Sadiq
(aiman@petragroup.net)

Robani Nagarajah
(ruby@petragroup.net)

Ketua Unit Foto, Video dan Grafik

Mohd. Hazli 'Bobo' Hassan
(bobo@thevibes.com)

Jurufoto

Sairien Nafis
(sairien@thevibes.com)

Azim Rahman
(mohd.azim@petragroup.net)

Abdul Razak Latif
(razak@thevibes.com)

Alif Omar
(alif@thevibes.com)

Nooreeza Hashim
(nooreeza@thevibes.com)

Syeda Imran
(syaheda@thevibes.com)

Juruvideo

Mustaffa Kamal
(mustaffa@petragroup.net)

Editor Video

Ryan Lam
(ryanlam@thevibes.com)

Nur Muharram Kasim
(muharram@thevibes.com)

Pereka Grafik

Hanif Zahari
(hanif@thevibes.com)

Eksekutif Media Sosial

Siti Nur Amirah Binti Abu Bakar
(sn.amirah@petragroup.net)

Nuraziela Tajudin
(nuraziela@petragroup.net)

Eksekutif Pentadbiran

Farahanim Ramli
(fara@petragroup.net)

Untuk sebarang pertanyaan pengiklanan dan pemasaran, sila hubungi Muhammad Ahirul Ahirudin di ahirul@petragroup.net