Berita Terkini

6 jam yang lalu: COVID: 1,767 kes baharu, 12 kematian dicatatkan hari ini - KP Kesihatan 7 jam yang lalu: 10 sekolah terjejas akibat ribut di Parlimen Titiwangsa akan diselenggara segera - Rina 7 jam yang lalu: Tiada jaminan skuad Harimau Malaya terima vaksin sebelum ke UAE - Reezal 8 jam yang lalu: 14 pendaki sesat di Gua Kelam Tiga 8 jam yang lalu: Jawi pantau individu Islam tidak hormati bulan Ramadan

IKUTI KAMI


Sidang Redaksi

Dikemaskini 4 minggu yang lalu · Diterbitkan pada 08 Feb 2020 10:30PM

Editor

M. Zulkifli Abd. Jalil
(mzulkifli@petragroup.net)

Editor, Gaya Hidup & Hiburan

Shah Shamshiri
(shah.shamshiri@petragroup.net)

Sub-Editor Kanan (Berita)

Habibah Omar
(habibah@petragroup.net)

Sub-Editor (Gaya Hidup & Hiburan)

Ili Farhana
(ili@petragroup.net)

Syariza Tahir
(syariza.tahir@petragroup.net)

Wartawan Kanan (Berita)

Sophia Ahmad
(sophia@petragroup.net)

Penulis Kanan (Gaya Hidup & Hiburan)

Sri Rahayu Mat Nah
(rahayu@petragroup.net)

Wartawan (Berita)

Zaidi Azmi
(zaidi@thevibes.com)

Fitri Nizam
(fitri@petragroup.net)

Mastura Malak
(mastura@petragroup.net)

Robani Nagarajah
(ruby@petragroup.net)

Sub-editor (Berita)

Faizal Salim
(faizal@petragroup.net)

Penulis (Gaya Hidup & Hiburan)

Zaidi Che
(zaidi.che@petragroup.net)

Wafa Aula
(wafa.aula@petragroup.net)

Penasihat Editorial (Berita)

Musa Scully
(musa@petragroup.net)

Ketua Unit Foto, Video dan Grafik

Mohd. Hazli 'Bobo' Hassan
(bobo@thevibes.com)

Jurufoto

Sadiq Asyraf
(sadiq@petragroup.net)

Azim Rahman
(mohd.azim@petragroup.net)

Pereka Grafik

Hanif Zahari
(hanif@thevibes.com)

Eksekutif Media Sosial

Muzaffar Mustapa
(muzaffar@petragroup.net

Siti Nur Amirah Binti Abu Bakar
(sn.amirah@petragroup.net)

Eksekutif Pentadbiran

Farahanim Ramli
(fara@petragroup.net)