Berita Terkini

9 jam yang lalu: Majlis Raja-Raja berpendapat bahawa tidak ada keperluan meletakkan negara di bawah pemerintahan darurat selepas 1 Ogos depan. - Penyimpan Mohor Besar Raja-Raja 10 jam yang lalu: Yang di-Pertuan Agong berpandangan pembukaan Parlimen bolehkan Ordinan Darurat dan Pelan Pemulihan Negara dibahaskan Ahli Dewan Rakyat - Istana Negara 10 jam yang lalu: Yang di-Pertuan Agong zahirkan pandangan bahawa persidangan Parlimen perlu diadakan secepat mungkin - Istana Negara 11 jam yang lalu: Perbincangan Khas Majlis Raja-Raja hari ini selesai apabila Raja-Raja Melayu dilihat berangkat meninggalkan perkarangan Istana Negara pada jam 7 petang tadi. 12 jam yang lalu: Sultan Johor, Sultan Ibrahim Iskandar dilihat meninggalkan perkarangan Istana Negara pada 5.15 petang, selepas menghadiri Perbincangan Khas Majlis Raja-Raja Melayu.

IKUTI KAMI


Sidang Redaksi

Dikemaskini 6 hari yang lalu · Diterbitkan pada 08 Feb 2020 10:30PM

Pengarang Urusan

M. Zulkifli Abd. Jalil
(mzulkifli@petragroup.net)

Editor, Gaya Hidup & Hiburan

Shah Shamshiri
(shah.shamshiri@petragroup.net)

Timbalan Editor (Berita)

Sophia Ahmad
(sophia@petragroup.net)

Sub-Editor Kanan (Berita)

Habibah Omar
(habibah@petragroup.net)

Sub-Editor (Gaya Hidup & Hiburan)

Ili Farhana
(ili@petragroup.net)

Penulis Kanan (Gaya Hidup & Hiburan)

Sri Rahayu Mat Nah
(rahayu@petragroup.net)

Wartawan (Berita)

Zaidi Azmi
(zaidi@thevibes.com)

Fitri Nizam
(fitri@petragroup.net)

Mastura Malak
(mastura@petragroup.net)

Robani Nagarajah
(ruby@petragroup.net)

Sub-editor (Berita)

Faizal Salim
(faizal@petragroup.net)

Penulis (Gaya Hidup & Hiburan)

Zaidi Che
(zaidi.che@petragroup.net)

Wafa Aula
(wafa.aula@petragroup.net)

Sara Mack Lubis
(saramack@petragroup.net)

Penasihat Editorial (Berita)

Musa Scully
(musa@petragroup.net)

Ketua Unit Foto, Video dan Grafik

Mohd. Hazli 'Bobo' Hassan
(bobo@thevibes.com)

Jurufoto

Sadiq Asyraf
(sadiq@petragroup.net)

Azim Rahman
(mohd.azim@petragroup.net)

Videographer

Mustaffa Kamal
(mustaffa@petragroup.net)

Pereka Grafik

Hanif Zahari
(hanif@thevibes.com)

Eksekutif Media Sosial

Siti Nur Amirah Binti Abu Bakar
(sn.amirah@petragroup.net)

Eksekutif Pentadbiran

Farahanim Ramli
(fara@petragroup.net)

Untuk sebarang pertanyaan pengiklanan dan pemasaran, sila hubungi Muhammad Ahirul Ahirudin di ahirul@petragroup.net